V portfóliu máme

stovky spokojných zákazníkov
EDM, s.r.o., Ján Bieľák

Profesionálny prístup, zrozumiteľná komunikácia, promptné reakcie, bezproblémový priebeh spracovania a dodania objednávok, celková maximálna spokojnosť!

Bauer Gear Motor Slovakia, s.r.o., Ing. Peter Cagáň

Vo firme Bauer Gear Motor Slovakia, s.r.o. (www.bauergears.com) sa zaoberáme výrobou elektromotorov s prevodovkami, ktoré sú určené do interiéru ako aj do exteriéru s rôznymi požiadavkami našich zákazníkov na korózne odolnosti. S firmou GALIJA COLOR s.r.o. úspešne spolupracujeme už niekoľko rokov, nakoľko je to veľmi flexibilný dodávateľ – keďže sme v tom istom regióne, veľmi často sme využili aj expresné dodávky…

MET-KOV s.r.o., Miroslav Hronec

So spoločnosťou Galija Color spolupracujeme od roku 2017, je to náš väčšinový dodávateľ farby. Vyzdvihol by som šírku sortimentu, flexibilitu dodávok a starostlivosť obchodného zástupcu. Pravidelné a bezplatné kontroly kvality a vypaľovacieho procesu sú samozrejmosťou.

BEGE spol. s r.o., Miroslav Janáč

S firmou Galija color máme dlhoročne dobrú skúsenosť. Ako obchodný zástupca, tak aj celý tým Galija color, tiež starostlivosť o vybavenie objednávok a špeciálne dopyty sú na vysokej úrovni. Dodanie produktov vysokej kvality je vždy v stanovenom čase.

FOR Clean, a.s., Martin Novák

Spolupráca s firmou Galija Color je veľmi inšpiratívna a v mnohých smeroch otvára nové možnosti poznania. Zamestnanci sú veľmi ústretoví a odborne zdatní.

I.G.C.STROJAL s.r.o., Martin Minka
Managing director

Spoločnosť GALIJA COLOR s.r.o. je našim dlhodobým dodávateľom. Šírka sortimentu a kvalita zapadá do našich potrieb a nemáme potrebu meniť overené produkty alebo postupy. Obchodný zástupca navštevuje našu firmu v primeranej frekvencii, jeho návštevy nie sú na obtiaž. Reaguje na vypočuté dopyty, potreby alebo otázky promptne a odpovede sú fundované. Na špeciálne dopyty sme dostali…

K-system, spol. s r.o., BC. ZUZANA JÁNOŠOVÁ
Vedúca výroby

So spoločnosťou Galija Color spolupracujeme od roku 2012, je to náš výhradný dodávateľ farby. Naša dlhodobá spolupráca stojí hlavne na spokojnosti s promptným dodaním farieb max. do dvoch pracovných dní od objednania. Nie sme limitovaní minimálnym množstvom dodania farby, čo je pre nás dôležité pri menších zákazkách.Spoločnosť Galija Color nám pravidelne bezplatne poskytuje kontrolné merania…

PRESTIGE REAL, s.r.o., Peter Lesnický
Vedúci výroby

So službami a tovarom firmy Galija Color som veľmi spokojný. Naša spolupráca trvá už dlhé roky a pomer kvality tovaru a služieb a ceny je skutočne najlepší s akým, som sa doposiaľ stretol. Dodanie stále rýchle, bezproblémové; kvalitný tovar. Taktiež si veľmi vážim ochotu a profesionalitu pracovníkov.

DAS Levoča spol. s r.o., Miroslav Siska
Riaditeľ výroby

S firmou GALIJA COLOR s.r.o. spolupracujeme od roku 2005. S touto firmou sme spokojní. Komunikácia je výborná, ak objednaný tovar majú skladom, doručený je hneď na druhý deň. Veľkým plusom je, že môžeme objednávať rôzne množstvá práškových farieb a nemajú problém poslať aj 0,5kg farby. Čo niektorí dodávatelia práškových farieb vôbec neponúkajú. Taktiež garantujú rovnaký…

WANKEL, s.r.o. Michal Švajka
Majiteľ

S GALIJA COLOR intenzívne spolupracujeme od roku 2014. Bezchybný servis, rýchle dodanie – častokrát aj na počkanie. Za zmienku určite stojí aj osobný, proaktívny a najmä profesionálny prístup pána Saba, ktorý vždy veľmi ochotne poradí.

Reinter s.r.o., Ing. Róbert Čmiľ
Vedúci prevádzky

S firmou GALIJA COLOR s.r.o. spolupracujeme od vzniku prevádzky práškovej lakovne v našej firme. Zabezpečili pre nás široké portfólio služieb od školení pre zamestnancov, odladenie technológie, kontrolných meraní až po dodávky náterových hmôt. Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a ústretový prístup pri hľadaní riešení pre zákazníkov ako aj rýchlosť dodávok produktov.

STRYX s.r.o., Bc. Mirosla Horák
obchodný manažér

Firma Galija Color s.r.o. je pre nás ako zákazkovú lakovňu dlhodobo najlepšia voľba pri objednávaní práškových farieb. Široký skladový sortiment, možnosť navážok a prijateľné ceny dávajú našej firme komfort, ktorý vieme ďalej ponúkať zákazníkovi a aj vďaka nim je naša firma tam kde je.