Popis značiek

Axalta

Výrobca AXALTA (predtým DuPont) je celosvetovo najväčší výrobca autosériových a autoopravárenských lakov, celosvetovo tretí najväčší výrobca náterových hmôt, je vlastníkom viac než 50tich patentov. Je lídrom v zavádzaní nových technológii. Farbami od výrobcu amerického výrobcu AXALTA dosahujeme o 30 % vyššiu vyťažiteľnosť oproti ostatným výrobcom.

Percotop

Priemyselná rada ponúka vysoko účinný lakovací systém, vyznačujúci sa predovšetkým vysokou kvalitou, efektívnosťou, flexibilitou a hospodárnosťou.

Vysoká flexibilita systému sa prejavuje v širokom spektre možného použitia v bohatej ponuke základných a vrchných náterových produktov, ktoré splnia väčšinu vašich požiadaviek.

Kvalitný náterový systém ponúka riešenie pre rôzne druhy zaťaženia. Spĺňa vysoké nároky na hospodárnosť, pružnosť, ochrannú funkciu, vizuálne efekty, jednoduchú aplikáciu a šetrnosť k životnému prostrediu.

Percotop je vhodný na takmer každý povrch a má schopnosť kombinácie s rôznymi spôsobmi predúpravy. Je k dispozícii pre rôzne aplikačné zariadenia a v širokej palete odtieňov, stupňovania lesku a štruktúr. Vyznačuje sa vysokou kryvosťou, vynikajúcou ochranou proti atmosférickým a chemickým vplyvom, mechanickému a tepelnému zaťaženiu.

Alesta

Prášková divízia spoločnosti pod označením AXALTA sa vyznačuje jednoduchým používaním, vysokou efektivitou (rozlivom triedy A) a excelentnou chemickou a mechanickou odolnosťou. Neobsahuje rozpúšťadlá a obmedzuje sa použitie zdraviu škodlivých surovín. K dispozícii sú rôzne farebné odtiene, štruktúry a efekty s ekonomickými vlastnosťami porovnateľnými s mokrými farbami. Štandardné produkty práškových farieb sú: Epoxy, Epoxy polyester, Priemyselný polyester, Polyuretán.

AXALTA je hlavným dodávateľom Acryl-práškového transparentného laku pre Automobilový priemysel (BMW).

V ponuke je aj Antimikrobial, ktorý znemožňuje výskyt baktérií, plesní a iných mikróbov, Coil Coating s aplikáciou pri rýchlosti pojazdu až 100m/min, Coatings on Plastics (Envex) s požitím na plasty s vynikajúcimi chemickými a mechanickými vlastnosťami, High Heat Coatings s teplotnou odolnosťou 150°C až 550°C a Thin Film cenovo výhodné tenkovrstvé farby s výbornými aplikačnými vlastnosťami.

Inver SPA

Inver SPA je talianska nadnárodná spoločnosť vyrábajúca práškové a tekuté náterové hmoty s kvalitou certifikátu Qualicoat. Na začiatku roku 2000 Inver SPA cítil potrebu udržať svoj národný a medzinárodný rast nastavením a agregáciou svojich obchodných a výrobných činností tak, aby zabezpečil  technickú, logistickú a obchodnú stránku služieb, ktoré zákazníci v oblasti náterových hmôt vyžadujú. Táto potreba viedla k myšlienke vytvoriť skupinu Inver Group  a sieť INVER dcérskych spoločností schopných splniť požiadavky národných a medzinárodných klientov. Bezprostredne po roku 2000 založená prvá dcérska spoločnosť v Nemecku a následne vo Francúzsku, Veľkej Británii a Poľsku.

V portfóliu značky sú náterové hmoty pre poľnohospodárstvo, nábytok, priemyselné zariadenia, stavebnú techniku, bielu techniku, energie a osvetlenia, obrábacie stroje, ľahkú inžiniersku činnosť, bezpečnostné zariadenia, vzduchotechniku, dopravu, pracovné poťahy a kontajnery.

Colore

Výrobca práškových náterových hmôt pôsobí na trhu viac než 20 rokov. Na trh vstupuje s vysokým štandardom kvality. Štandardy tohto výrobcu sú založené na technologických inováciách a starostlivom výbere surovín. Výhodou tohto výrobcu je dôraz na rýchlu výrobu a dodanie práškových farieb, ktoré dokážu dodať v ľubovoľnom odtieni, prevedení a bez obmedzenia množstva.

Spoločnosť COLORE je schopná poskytnúť širokú škálu práškových farieb na výslovnú žiadosť zákazníka. Riadenie kvality výroby od laboratórnej vzorky až po výrobu jednotlivých šarží je prísne kontrolované a dokumentované. Kontrola každej šarže výroby je rozdelená do niekoľkých sérií, odlišných od seba technickými vlastnosťami, pre každú z nich je možné vytvoriť všetky odtiene farieb a rôzne povrchové efekty.

Barvy a laky Teluria

Český výrobca ponúka zákazníkom špičkové priemyselné farby. určené pre lakovanie dopravnej techniky, lakovanie strojov a zariadení, konštrukcií, výrobkov z ocele i plastov, dizajnových výrobkov a ďalšie aplikácie s vysokými nárokmi na kvalitu a vzhľad náterov. V portfóliu značky Alkydy, Akryly, Epoxidy, Polyuretány a tepelne odolné farby.

Potrebujete poradiť?

Či už otvárate novú lakovňu alebo potrebujete poradiť v zabehnutých procesoch, sme vám k dispozícii. Naši špecialisti vedia byť súčinní a nastaviť celý proces krok po kroku od návrhu riešenia cez výber vhodného procesu lakovania, výber náterových hmôt až po technický dozor a zaškolenie personálu.

PORADENSTVO
A SERVIS

TOP ZÁSOBY
NA SLOVENSKU

DOVOZ
AŽ K VÁM

RÝCHLOSŤ
DODÁVOK

Neváhajte nás kontaktovať!

V pracovných dňoch pondelok – piatok od 8:00 do 16:00 hod. nás zastihnete na telefónnych číslach:

KOŠICE 0905 881 094
NITRA 0903 993 336

Nepretržite nás môžete kontaktovať emailom na office@galijacolor.sk