Práškové farby

Práškové farby sú vyrobené vo forme veľmi jemného prášku s priemerom veľkosti zrna 40-50 μm a distribúcii častíc do 100 μm (jeden μm je tisícina mm).

Po aplikácii na predupravený kovový podklad je nevyhnutné tento nanesený materiál vypáliť v peci pri teplotách 180-200°C po dobu cca 10-15 min, pričom existujú farby s teplotou vypaľovania už od 140°C.

Červený button

Epoxidové farby

Epoxidové farby sú určené výlučne do interiéru. Poskytujú maximálnu protikoróznu ochranu a sú odolné aj voči niektorým chemickým látkam.

Fialový button

Epoxipolyesterové farby

Tieto hybridné farby sú primárne určené pre použitie v interiéroch, ale môžu byť použité aj na povrchoch, ktoré sú krátkodobo vystavené poveternostným vplyvom. Majú vysokú povrchovú odolnosť, neposkytujú však UV ochranu.

Modrý button

Polyesterové a ďalšie vrchné farby

Farby určené najmä do exteriéru. Sú maximálne UV stabilné a majú vysokú životnosť odtieňov a výbornú stálosť farieb a lesku.

V našej ponuke nájdete aj rôzne špeciality.

Alesta ZeroZinc

ZeroZinc Prime NA

bojovník proti korózii,
zodpovedný voči životnému prostrediu

Základný náter na báze epoxidovej živice bez obsahu zinku. Vysoko účinné a ekologicky zodpovedné riešenie. Prispieva k prevádzkovým úsporám znižovaním vysokých nákladov na opravy a údržbu.

ZeroZinc je ideálny na použitie na stavebných, priemyselných, architektonických a dopravných trhoch a funguje dobre na kovových konštrukciách, kovových plotoch, kovaní, poľnohospodárskych zariadeniach a ďalších.

Anti-Graffiti

Naše antigraffiti nátery obsahujú ľahko čistiteľné prostriedky na ochranu povrchov pred trvalými účinkami farieb v spreji a fixiek. Má vynikajúcu vonkajšiu trvanlivosť vďaka vynikajúcej chemickej odolnosti, veľmi dobrej UV ochrane a vynikajúcej tvrdosti filmu.

Dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom a chemická odolnosť z nich robí ideálny ochranný náter na označovacie tabule, skrinky, toalety, značky, vnútorné a vonkajšie rekreačné zariadenia, verejné priestranstvá a dopravné terminály.

Alesta Spotless Anti-Graffiti Powder
Potrebujete poradiť?

Či už otvárate novú lakovňu alebo potrebujete poradiť v zabehnutých procesoch, sme vám k dispozícii. Naši špeciality vedia byť súčinný a nastaviť celý proces krok po kroku od návrhu riešenia cez výber vhodného procesu lakovania, výber náterových hmôt až po technický dozor a zaškolenie personálu.

PORADENSTVO
A SERVIS

TOP ZÁSOBY
NA SLOVENSKU

DOVOZ
AŽ K VÁM

RÝCHLOSŤ
DODÁVOK

Neváhajte nás kontaktovať!

V pracovných dňoch pondelok – piatok od 8:00 do 16:00 hod. nás zastihnete na telefónnych číslach:

KOŠICE 0905 881 094
NITRA 0903 993 336

Nepretržite nás môžete kontaktovať emailom na office@galijacolor.sk