Profil spoločnosti

Spoločnosť GALIJA COLOR s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu ako autorizovaný predajca od roku 2005. V záujme maximálnej starostlivosti o zákazníkov ponúkame široký výber kvalitných značkových práškových a tekutých priemyselných farieb od výrobcov AXALTA (predtým DuPont), INVER, COLORE.

Naša firma sa zaoberá okrem iného aj predajom aplikačnej techniky WAGNER.

Naša spoločnosť GALIJA COLOR s.r.o. je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001. 

Postupom času sme sa stali autorizovaným predajcom viacerých svetových značiek, s cieľom vyhovieť zvyšujúcim sa nárokom trhu a odberateľov tak, aby náš zákazník dostal čo potrebuje na jednom mieste, v požadovanej kvalite a optimálnej cene.

Prednosťou nami ponúkaných kvalitných farieb je vyťažiteľnosť a krycia schopnosť, preto v porovnaní s konkurenciou zabezpečujeme vysokú kvalitatívnu úroveň pri prijateľných cenách.

Neoceniteľnou výhodou pre našich odberateľov sú popri špičkovej kvalite dodávaných farieb aj nadštandardné služby, profesionálny prístup, promptný servis, pomoc pri výbere vhodných farieb, materiálov, spôsobu úpravy a aplikácie. Naši zamestnanci pracujú na tom, aby ihneď reagovali na všetky požiadavky zákazníkov.

Náš široký sortiment a prvotriedne služby budú zárukou pre Vašu spokojnosť v oblasti práškových a tekutých priemyselných farieb.

Prevádzky v Košiciach a Lužiankach pri Nitre disponujú skladovými zásobami s expresnými dodacími lehotami.

Záleží Vám na spokojnosti Vašich zákazníkov, hľadáte farby pre Vaše podnikanie, maximálny komfort a kompletný servis?

Pracujte s práškovými a mokrými farbami od Galija Color, optimalizujte svoje náklady a eliminujte reklamácie.

Galija Color. Váš odborník na práškové a tekuté priemyselné farby.

Potrebujete poradiť?

Či už otvárate novú lakovňu alebo potrebujete poradiť v zabehnutých procesoch, sme vám k dispozícii. Naši špecialisti vedia byť súčinní a nastaviť celý proces krok po kroku od návrhu riešenia cez výber vhodného procesu lakovania, výber náterových hmôt až po technický dozor a zaškolenie personálu.

PORADENSTVO
A SERVIS

TOP ZÁSOBY
NA SLOVENSKU

DOVOZ
AŽ K VÁM

RÝCHLOSŤ
DODÁVOK

Neváhajte nás kontaktovať!

V pracovných dňoch pondelok – piatok od 8:00 do 16:00 hod. nás zastihnete na telefónnych číslach:

KOŠICE 0905 881 094
NITRA 0903 993 336

Nepretržite nás môžete kontaktovať emailom na office@galijacolor.sk