Profesionálny prístup, zrozumiteľná komunikácia, promptné reakcie, bezproblémový priebeh spracovania a dodania objednávok, celková maximálna spokojnosť!

EDM, s.r.o., Ján Bieľák

Vo firme Bauer Gear Motor Slovakia, s.r.o. (www.bauergears.com) sa zaoberáme výrobou elektromotorov s prevodovkami, ktoré sú určené do interiéru ako aj do exteriéru s rôznymi požiadavkami našich zákazníkov na korózne odolnosti. S firmou GALIJA COLOR s.r.o. úspešne spolupracujeme už niekoľko rokov, nakoľko je to veľmi flexibilný dodávateľ – keďže sme v tom istom regióne, veľmi často sme využili aj expresné dodávky špeciálnych odtieňov farieb v prípadoch, keď si náš zákazník objednal neštandardný odtieň. Sme veľmi spokojní s kvalitou lakov od firmy GALIJA COLOR s.r.o. , taktiež s poradenstvom a servisom, ktoré nám boli poskytnuté na požiadanie v prípadoch riešenia technických otázok spojených s aplikovateľnosťou farieb na určité špeciálne druhy povrchov kovových, ale aj nekovových materiálov. Dodávateľ nám poskytol konzultácie a poradenstvo v spolupráci s firmou Axalta, ako aj vykonanie potrebných testov u nás nastriekaných vzoriek materiálov v ich laboratóriách. Samozrejmosťou boli výsledné protokoly zo skúšok v laboratóriách a návrh technického riešenia. Touto cestou sa chcem poďakovať majiteľovi firmy p. Jaklovskému za jeho pro-zákaznícky prístup.

Bauer Gear Motor Slovakia, s.r.o., Ing. Peter Cagáň

So spoločnosťou Galija Color spolupracujeme od roku 2017, je to náš väčšinový dodávateľ farby. Vyzdvihol by som šírku sortimentu, flexibilitu dodávok a starostlivosť obchodného zástupcu. Pravidelné a bezplatné kontroly kvality a vypaľovacieho procesu sú samozrejmosťou.

MET-KOV s.r.o., Miroslav Hronec

S firmou Galija color máme dlhoročne dobrú skúsenosť. Ako obchodný zástupca, tak aj celý tým Galija color, tiež starostlivosť o vybavenie objednávok a špeciálne dopyty sú na vysokej úrovni. Dodanie produktov vysokej kvality je vždy v stanovenom čase.

BEGE spol. s r.o., Miroslav Janáč

Spolupráca s firmou Galija Color je veľmi inšpiratívna a v mnohých smeroch otvára nové možnosti poznania. Zamestnanci sú veľmi ústretoví a odborne zdatní.

FOR Clean, a.s., Martin Novák

Spoločnosť GALIJA COLOR s.r.o. je našim dlhodobým dodávateľom. Šírka sortimentu a kvalita zapadá do našich potrieb a nemáme potrebu meniť overené produkty alebo postupy. Obchodný zástupca navštevuje našu firmu v primeranej frekvencii, jeho návštevy nie sú na obtiaž. Reaguje na vypočuté dopyty, potreby alebo otázky promptne a odpovede sú fundované. Na špeciálne dopyty sme dostali uspokojivé odpovede. Súčasťou odpovedí je vždy aj vysvetlenie súvislostí.

I.G.C.STROJAL s.r.o., Martin MinkaManaging director

So spoločnosťou Galija Color spolupracujeme od roku 2012, je to náš výhradný dodávateľ farby. Naša dlhodobá spolupráca stojí hlavne na spokojnosti s promptným dodaním farieb max. do dvoch pracovných dní od objednania. Nie sme limitovaní minimálnym množstvom dodania farby, čo je pre nás dôležité pri menších zákazkách.
Spoločnosť Galija Color nám pravidelne bezplatne poskytuje kontrolné merania kvality povrchovej úpravy – výpočet a analýzu vypaľovacieho procesu a teploty v peci. S kvalitou služieb sme nadmieru spokojní.

K-system, spol. s r.o., BC. ZUZANA JÁNOŠOVÁVedúca výroby

So službami a tovarom firmy Galija Color som veľmi spokojný. Naša spolupráca trvá už dlhé roky a pomer kvality tovaru a služieb a ceny je skutočne najlepší s akým, som sa doposiaľ stretol. Dodanie stále rýchle, bezproblémové; kvalitný tovar. Taktiež si veľmi vážim ochotu a profesionalitu pracovníkov.

PRESTIGE REAL, s.r.o., Peter LesnickýVedúci výroby

S firmou GALIJA COLOR s.r.o. spolupracujeme od roku 2005. S touto firmou sme spokojní. Komunikácia je výborná, ak objednaný tovar majú skladom, doručený je hneď na druhý deň. Veľkým plusom je, že môžeme objednávať rôzne množstvá práškových farieb a nemajú problém poslať aj 0,5kg farby. Čo niektorí dodávatelia práškových farieb vôbec neponúkajú. Taktiež garantujú rovnaký odtieň RAL ak sa jedná o práškovú farbu, sprej a mokrú farbu. Čo je výhoda v prípade opravy.

DAS Levoča spol. s r.o., Miroslav SiskaRiaditeľ výroby

S GALIJA COLOR intenzívne spolupracujeme od roku 2014. Bezchybný servis, rýchle dodanie – častokrát aj na počkanie. Za zmienku určite stojí aj osobný, proaktívny a najmä profesionálny prístup pána Saba, ktorý vždy veľmi ochotne poradí.

WANKEL, s.r.o. Michal ŠvajkaMajiteľ