• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

Kontakt

GALIJA COLOR s.r.o.

Čárskeho 1/A
040 01 Košice

MAPA Košice

Rastislavová 252
951 41 Nitra - Lužianky

MAPA Lužianky

 

Tel. KE: +421 905 881 094
Tel. NR: +421 903 993 336
   
   
IČO : 36 594 385
IČ DPH: SK2022013686 

 

 

    www.galijacolor.sk           office@galijacolor.sk  

                    

         Zastupujeme značky


AN AXALTA COATING SYSTEMS BRAND

Práškové farby

 

Hlavnou značkou ktorú zastupujeme je AXALTA Coating systems

(bývalý DuPont Coating systems)

Práškové náterové hmoty ponúkajú vynikajúcu technológiu s výhodami pre mnoho aplikácií. Tieto výrobky si získali povesť pre koróznu odolnosť a trvanlivosť vďaka vynikajúcemu pokrytiu hrán, Tenkovrstvovému lakovaniu, a možnosti použitia bez základného náteru. Uvedené práškové farby obsahujú takmer nulovú úroveň prchavých organických zlúčením (VOC) a nebezpečných látok znečisťujúcich ovzdušie (HAP), teda tieto práškové náterové hmoty reagujú na požiadavky v oblasti životného prostredia. Okrem toho sú prášky bez rozpúšťadiel a nezanechávajú stopy zvyškových rozpúšťadiel v nalakovanom filme. Prášok má tiež dobrú odolnosť voči hydrolýze, pri nedostatku kyslíka a pri prenose vlhkosti. Prášok je dodávaný v zmesi pripravenej na použitie s ľahkou manipuláciou a použitím s len minimálnou potrebou zaškolenia obsluhy. Materiály z prestrekov môžu byť znova použité čím sa znižujú odpady. Kombinácia úspory nákladov, ekologického prístupu, bezpečnosti pracovníkov a jednoduchosti použitia prispieva k pozitívnym efektom pre spracovateľský priemysel.

Axalta® práškové farbyposkytujú vynikajúce krytie a účinnosť prenosu čím môže byť výsledok dosiahnutý v kratšom čase. Ale vyššie výnosy sú len začiatok. Sú k dispozícii v rôznych technologicky použiteľných druhoch pre širokú škálu aplikácií, Axalta práškové náterové hmoty sú ľahko použiteľné a podporované technickou podporou zo strany Axalta špecialistov. Náš tím sa zameriava na pomoc zákazníkom v oblasti nových spôsobov ako zvýšiť produktivitu a znížiť celkové náklady, takže môžete dosiahnuť vynikajúcu kvality výrobkov a zároveň zvýšiť zisky. Naše hlavné značky práškových náterových hmôt spĺňajú výkonnostné štandardy stanovené poprednými výrobcami a priemyselnými organizáciami.

Značky AXALTA POWDER COATING

Alesta ® práškové lakovanie ponúka celý rad aplikácií. Alesta ® AM je patentovaný práškový povlak, ktorý využíva ekologicky udržateľné ióny striebra, ktoré bránia rastu škodlivých mikróbov na povrchu. Alesta ® AG ľahko čistiteľný antigraffiti náter chrániaci plochy vo verejných a neverejných miestach proti trvalými následkami sprejerov graffiti. Alesta® Metallic a Colorsplash Special Effect nátery ponúkajú vizuálne prekvapujúce efekty. Alesta ® AR architektonické nátery sú určené pre hliníkové okná, hliníkové dvere vchody, zábradlia, ploty, ktoré spĺňajú štandardy AAMA.

Naše ochranné práškové farby proti korózii Nap-Gard ® sa používajú pre vonkajšie a vnútorné povrchové úpravy ropovodov a plynovodov, ochrana oceľovej výstuže používanej ako podpora do betónu diaľnic, mostov a ďalších stavieb, armatúr, zásobníkov a elektrickej izolácie.

Abcite ® termoplastické nátery možno použiť na funkčné aplikácie pre ochranu proti korózii. Abcite ® má vynikajúcu odolnosť voči vlhkosti, mechanickému poškodeniu a môžu byť použité pre exteriérové aplikácie, svetelné stĺpy, doplnky, zábradlia a schodiská, plotové panely, stojany na bicykle, káblové rošty, batérie podnosy, perforované ocele.

Ak projekt vyžaduje okamžitú pozornosť, je možné pripraviť formuláciu farby a zaradiť ju do výrobného procesu v závislosti od dôležitosti aj do 10 dní.

Alesta® AM (Antimicrobial-treated)

Alesta® AR (Architectural)

Alesta® Blaze Illusion

Alesta® CL (Chrome-look)

Alesta® ECO Coatings

Alesta® E-Wrinkles

Alesta® High Temperature

Alesta® Jollipop

Alesta® LE (Low Energy)

Alesta® RAL HAA

Alesta® Spotless (Anti-Graffiti)

Alesta® ULB (Ultra Low Bake)

 

V neposlednom rade Vás chceme upozorniť na hustotu farby. Čím je farba hustejšia, tým je menšia vyťažiteľnosť. Existuje graf závislosti spotreby na hustote.