• |
  • Mapa stránok |
  • E-mail kontakt

Kontakt

GALIJA COLOR s.r.o.

Čárskeho 1/A
040 01 Košice

MAPA Košice

Rastislavová 252
951 41 Nitra - Lužianky

MAPA Lužianky

 

Tel. KE: +421 905 881 094
Tel. NR: +421 903 993 336
   
   
IČO : 36 594 385
IČ DPH: SK2022013686 

 

 

    www.galijacolor.sk           office@galijacolor.sk  

                    

         Zastupujeme značky


AN AXALTA COATING SYSTEMS BRAND

AXALTA PercoTop

Výrobca AXALTA (bývalý DuPont) je to celosvetovo najväčší výrobca autosériových a autoopravárenských lakov, celosvetovo tretí najväčší výrobca náterových hmôt, je vlastníkom viac než 50tich patentov. Je lídrom v zavádzaní nových technológii. Farbami od výrobcu amerického výrobcu Axalta dosahujeme o 30 % vyššiu vyťažiteľnosť oproti ostatným výrobcom. Je treba si uvedomiť, že jedna z najlepších vyťažiteľností farieb Axalta nemusí mať celoplošný charakter a každý ralový odtieň je treba posudzovať zvlášť. Najlepším merítkom posudzovania je, ak si zákazník odskúša kvalitu a vyťažiteľnosť sám. Ako náš krok k ústretovosti berieme to, že na požiadanie zákazníka môžme zaslať na odskúšanie kilogramovú vzorku zdarma. Z obdržanej vzorky vie zákazník zistiť nabijateľnosť, kryciu schopnosť a vhodnosť prášku vzhľadom k použivanej aplikáciu a tým vlastne eliminovať a znížiť náklady s tým spojené. Čo sa týka vyťažiteľnosti doporučujeme zakúpiť si balenie z niektorého ralového odtieňu z ktorého je potom možné posúdiť koľko výrobkov bolo nastriekaných z jedného kilogramu od doterajšieho odberateľa a koľko z kilogramu z našej ponúkanej a doporučovanej značky AXALTA.

AXALTA (Bývalý DuPont) ako značka je poniektorým známa pod výrobkami ako Nylon, Teflon, Kevlar, Corian, Nomex... Je to celosvetovo najväčší výrobca autosériových a autoopravárenských lakov, celosvetovo tretí najväčší výrobca náterových hmôt, je vlastníkom viac než 50tich patentov. Je lídrom v zavádzaní nových technológii.

AXALTA PercoTop - Mokré farby

Priemyselná rada ponúka vysoko účinný lakovací systém, vyznačujúci sa predovšetkým vysokou kvalitou, efektívnosťou, flexibilitou a hospodárnosťou.

Vysoká flexibilita systému sa prejavuje v širokom spektre možného použitia v bohatej ponuke základných a vrchných náterových produktov, ktoré splnia väčšinu vašich požiadaviek.

Kvalitný náterový systém ponúka riešenie pre rôzne druhy zaťaženia. Spĺňa vysoké nároky na hospodárnosť, pružnosť, ochrannú funkciu vizuálne efekty, jednoduchú aplikáciu a šetrnosť k životnému prostrediu.

Percotop je vhodný na takmer každý povrch, so schopnosťou kombinácie s rôznymi spôsobmi predúpravy. Je k dispozícii pre rôzne aplikačné zariadenia a v širokej palete odtieňov, stupňovania lesku a štruktúr. Vyznačuje sa vysokou kryvosťou, vynikajúcou ochranou proti atmosférickým a chemickým vplyvom, mechanickému a tepelnému zaťaženiu

Spoločnosť AXALTA Coating Solutions Vám pod názvom PercoTop ponúka vysoko účinný lakovací systém, vyznačujúci sa predovšetkým vysokou kvalitou, efektívnosťou flexibilitou a hospodárnosťou.

Vysoká flexibilita systému sa prejavuje v širokom spektre možného použitia v bohatej ponuke základných a vrchných náterových produktov, ktoré splnia väčšinu vašich požiadaviek.